Hakkımızda

GÜNDOGAN HUKUK BÜROSU

 

Av.Dr. Kadir GÜNDOĞAN tarafından Ankara’da kurulan GÜNDOĞAN Hukuk Bürosu, Ulusal ve Uluslar arası alanlarda Özel ve Tüzel kişiler ile kuruluşlara hukuki danışmanlık ve Avukatlık hizmetleri vermektedir. Büromuzun temel amacı, uyuşmazlıkların doğmadan önce tespit ve analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmak, hukuki süreçte ise kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır. Bu kapsamda büromuzdaki bütün hukukçular, büromuza intikal eden bir konuda adeta bir komisyon gibi koordineli bir şekilde çalışmakta, somut olayı enine boyuna bütün hukuki dayanakları ile birlikte değerlendirdikten sonra, ortak akılla ortaya çıkan değerlendirmeler doğrultusunda hukuki yardımın mümkün olup olmadığına veya ne şekilde olacağına yönelik karar vermektedir.

 

Bu koordineli çalışmanın her aşamasında müvekkil ilgili avukat tarafından bilgilendirilmekte, ortaya çıkan sonuç çerçevesinde müvekkilin başvurabileceği yollar ile elde edebileceği veya kaybedebileceği hak ve özgürlükler ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

 

UZMAN HUKUK KADROSU

Ofisimizde çalışan hukukçularımız kendi alanında uzman avukatlardan oluşmaktadır. Ofisimizde birçok farklı alanda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunulmaktadır.

 

DOĞRU VE HIZLI HUKUKİ ÇÖZÜMLER

Avukatların sorunlara çözüm getirebilmesi; mesleğini icra anlamında yeterli olmayıp, bunu en kısa sürede ve en doğru şekilde yapması gerekmektedir.

 

HEDEFLER

GÜNDOGAN HUKUK BÜROSU ekibi olarak her geçen gün bilinçlenerek ve kendimizi geliştirerek hukuk sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Gündoğan Hukuk Bürosu İletişim Bilgileri

  • Fevzi Çakmak 1 Sokak Ümit Apt. No:22/7 Kızılay / ANKARA
  • 0312 232 01 46
  • 0312 232 01 47
  • 0505 488 36 40
  • hukuk@kadirgundogan.av.tr
  • 0312 232 01 48